Talent Acquisition Recruiter

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Hrinvest, w kategorii: Administracja biurowa

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Hrinvest, w dniu: 2021-10-08

Pełna treść ogłoszenia:

Firma HR Invest  poszukuje dla swojego Klienta kandydata na stanowisko

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji w Polsce i Europie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • inicjatywa, proaktywności i samodzielności w działaniu
  • umiejętność łatwego nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji
  • bardzo dobra organizacja pracy i profesjonalne podejście do wykonywanych zadań
  • pomysłowość, kreatywność, chęć poszukiwania nowych rozwiązań i alternatywnych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • umiejętności działania pod presją czasu
  • atutem będzie wiedza o energii odnawialnej
  • mile widziana znajomość innych języków obcych

Obowiązki:

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie procesów rekrutacyjnych w oparciu o określony czas realizacji
  • aktywne działania skierowane na poszukiwanie i kontaktowanie się z kandydatami (direct search, znajomość narzędzi sourcingowych)
  • przeprowadzanie screeningów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami
  • procesowanie kandydatów w dedykowanym systemie rekrutacyjnym
  • bieżąca obsługa kandydatów - bezpośrednia i telefoniczna
  • raportowanie i analiza bieżących danych
  • Wsparcie działań z obszaru Employer Branding

Oferujemy:

  • dziesiątki fascynujących projektów
  • stabilność zatrudnienia
  • motywacyjny system wynagradzania (system premii rocznych)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej i karta Multisport
  • ciekawa praca w rozwijającej się branży energetyki wiatrowej
  • możliwość pracy w biurze (siedziba - Elbląg), w czasie pandemicznym zdalnie lub hybrydowo

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV życiorysu  na adres rekrutacja@hrinvest.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 607 719 782

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

Prosimy o dopisanie w CV lub w wiadomości mailowej poniższych klauzul:

1)„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu bieżącej rekrutacji, w tym wizerunku, zgodnie z art.6 ust.1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

2) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z art.6 ust.1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Administratorem danych jest HR Invest z siedzibą w Kczewie 112, 83-304 Przodkowo.

Pełna treść informacji dotyczących danych znajduje się pod adresem: http://hrinvest.pl/rekrutacja-klauzula-informacyjna-dotyczaca-przetwarzania-danych-osobowych/

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Elbląg. Możliwa praca zdalna!

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: rekrutacja@hrinvest.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiElbląg.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty