Pracownik biurowy z j. niemieckim

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Hrinvest, w kategorii: Administracja biurowa

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Hrinvest, w dniu: 2021-10-05

Pełna treść ogłoszenia:

Firma HR Invest  poszukuje kandydat na stanowisko

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy z powierzonymi zadaniami,
  • Umiejętność analizy i kontroli danych,
  • Umiejętność uczenia się i przyswajania danych,
  • Sumienność, terminowość i zaangażowanie,

Obowiązki:

  • Wprowadzanie danych oraz ich analiza,
  • Prace administracyjne,
  • Weryfikacja poprawności danych,
  • Współpraca z oddziałem w Niemczech,
  • Dbałość o prawidłowy przepływ informacji
  • Współpraca w obszarze HR

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej,
  • elastyczny czas pracy,
  • praca w sektorze dynamicznie rozwijającym się rynku energii
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy
  • samodzielność w realizacji swoich obowiązków,

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV życiorysu  na adres rekrutacja@hrinvest.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 607 719 782

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

Prosimy o dopisanie w CV lub w wiadomości mailowej poniższych klauzul:

1)„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu bieżącej rekrutacji, w tym wizerunku, zgodnie z art.6 ust.1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

2) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z art.6 ust.1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Administratorem danych jest HR Invest z siedzibą w Kczewie 112, 83-304 Przodkowo.

Pełna treść informacji dotyczących danych znajduje się pod adresem: http://hrinvest.pl/rekrutacja-klauzula-informacyjna-dotyczaca-przetwarzania-danych-osobowych/

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Elbląg. Możliwa praca zdalna!

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: rekrutacja@hrinvest.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiElbląg.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty