Inżynier mechanik - kierownik produkcji

Oferta pracy dodana przez: Dsctom, w kategorii: Produkcja

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Dsctom, w dniu: 2021-04-26

Pełna treść ogłoszenia:

Opis stanowiska:

Zakres prac na tym stanowisku wymaga znajomości produkcji kompozytów oraz projektowania urządzeń mechanicznych, w tym nadzoru ich wykonania, a następnie nadzoru produkcji detali. Poszukujemy inżyniera mechanika z doświadczeniem, ze znajomością CAE, najlepiej SolidWorks, do stworzenia koncepcji, projektów wykonawczych oraz nadzoru budowy maszyn specjalistycznych dla projektowanego cyklu produkcyjnego. Zatrudniona osoba będzie samodzielnie sprawować nadzór nad całym procesem wykonania narzędzi, organizacją procesu prototypowania, a później cyklem produkcji zbiorników za ich pomocą, obejmując rolę kierownika produkcji małego zakładu wytwarzającego zbiorniki ciśnieniowe.

Miejsce pracy: Elbląg lub okolice (Władysławowo).
Mile widziani kandydaci mogący polecić swoich współpracowników.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe, minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku, wyobraźnia i chęć pokonywania trudności przy realizacji innowacyjnego projektu wymagającego niekonwencjonalnych rozwiązań, w tym automatyki produkcji. Doświadczenie w modelowaniu CAE oraz umiejętność posługiwania się FEM w projektowaniu zbiorników będzie istotnym atutem kandydata.

Oferujemy:

Oferujemy nieograniczoną możliwość rozwoju oraz nielimitowany czas pracy ocenianej na podstawie wyników, w tym możliwość spędzania weekendów w pracy i wolnych dni w tygodniu. Oferujemy miejsce realizacji pasji, a nie służbę.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Elbląg

Wynagrodzenie: 6500

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 515564964, E-mail: info@hydrogen-first.com

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiElbląg.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty