Doradca Techniczny Handlowy

Oferta pracy dodana przez: Jko2010, w kategorii: Sprzedaż Detaliczna / Handel

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Jko2010, w dniu: 2019-03-21

Pełna treść ogłoszenia:

Poszukuje :

DORADCA TECHNICZNY – HANDLOWY - ELBLĄG

Wymagania
Wskazana bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego
Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie na podobnym stanowisku w segmencie
B2B
Preferowane wykształcenie wyższe techniczne
Wysoka motywacja do osiągania założonego celu,
chęci do nauki i rozwoju
Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej
lub gotowość do jej założenia

Opis stanowiska
Realizacja planów sprzedaży w Regionie
Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych
produktów
Prezentacja oferty u klienta
Negocjowanie i przygotowanie warunków transakcji
Reprezentowanie firmy na targach i wystawach
Wynagrodzenie dla pracownika: 4000 - 8000PLN(brutto)
Forma zatrudnienia: B2B

Benefity :Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego Dodatkowy, motywacyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników

Korzyści
Pełne wyzwań stanowisko z dużym zakresem samodzielności Niezbędne narzędzia pracy Długotrwałą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku Możliwość szkoleń, rozwoju zawodowego i awansu

Zapraszam do kontaktu

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Elbląg

Wynagrodzenie: 5000 - 6000

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiElbląg.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty