Doradca Marki

Oferta pracy dodana przez: Daria Widurska Pro People, w kategorii: Obsługa klienta

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Daria Widurska Pro People, w dniu: 2020-10-21

Pełna treść ogłoszenia:

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. W związku ze współpracą z jednym z naszych klientów poszukujemy osób do współpracy jako:

DORADCA MARKI

KONCERN TYTONIOWY

Miejsce pracy: Wałbrzych, sklepy detaliczne, galerie handlowe i lokalne eventy

Zadania

- budowanie wizerunku marki na rynku

- przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach

- aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów dla marki

Poszukujemy osób, które:

- są dyspozycyjne minimum 3 dni w tygodniu (opcjonalnie: w tym w weekendy)

- są przebojowe, energiczne i otwarte na nowe doświadczenia

- łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi

Oferujemy

- wynagrodzenie – 24 zł brutto/h

- atrakcyjne bonusy uzależnione od wyników

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

- elastyczne godziny pracy w ramach ustalonego harmonogramu

- bardzo miłą atmosferę pracy

- przeszkolenie w zakresie prezentowanego produktu

- stałą opiekę koordynatora projektu

- możliwości awansu

CO ZROBIĆ, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI?

Niewiele – wypełnij nasz formularz rekrutacyjny, który nam umożliwi kontakt z Tobą :)

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Wałbrzych

Wynagrodzenie: 24 zł brutto/h + premie sprzedażowe

Wymiar czasowy pracy: Dodatkowa / sezonowa

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiElbląg.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty