Doradca Klienta - Fotowoltaika

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Solarsquad, w kategorii: Sprzedaż Detaliczna / Handel

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Solarsquad, w dniu: 2020-08-21

Pełna treść ogłoszenia:

Opis stanowiska

• Rozwijanie portfolio klientów firmy
• Doradztwo w zakresie OZE
• Prowadzenie negocjacji i zawieranie umów z klientami (B2C oraz B2B)
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekiwania wobec kandydatów:

• Wykształcenie minimum średnie
• Doświadczenie w sprzedaży B2B, B2C, mile widziane w branży energetycznej
• Czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
• Umiejętność samodzielnego planowania czasu pracy
• Zrozumienie potrzeb klienta
• Komunikatywność, otwartość

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie albo B2B
• Wynagrodzenie złożone z części stałej oraz system premiowy powiązany z wynikami pracy
• Możliwość awansu w strukturach firmy
• Dużą swobodę działania
• Elastyczne godziny pracy
• Leady sprzedażowe

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Elbląg. Możliwa praca zdalna!

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiElbląg.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty