Kierownik/Kierowniczka Salonu Sprzedaży Orange

Oferta pracy dodana przez: Jolanta Mizakjm Orange, w kategorii: Sprzedaż Detaliczna / Handel

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Jolanta Mizakjm Orange, w dniu: 2023-09-16

Pełna treść ogłoszenia:

Staniesz na czele zespołu ambitnych specjalistów sprzedaży dążących do realizacji celów i poszukujących nowych rozwiązań w tym kierunku. Możesz liczyć na zaangażowanie i wsparcie ze strony współpracowników. Twoim szefem będzie Piotr Nowodworski.

Twój zakres obowiązków

Planowanie i nadzór nad realizacją sprzedaży produktów i usług Orange

Bieżące raportowanie wyników sprzedaży

Budowanie efektywnego zespołu

Wspieranie rozwoju pracowników w odniesieniu do indywidualnych potrzeb

Dbałość o wizerunek Orange Polska

Nasze wymagania

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

Budujesz trwałe relacje z klientami i współpracownikami

Angażujesz zespół w realizację celów

Aktywnie poszukujesz nowych rozwiązań w obszarach wymagających modyfikacji

Znasz techniki sprzedaży

Interesujesz się nowymi technologiami

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Elbląg

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 502163345

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiElbląg.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty